Головна / НОВІ АКУМУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ E-FORCE 3

Без рубрики

Лютий
27
2020

НОВІ АКУМУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ E-FORCE 3

WEBER RESCUE SYSTEMS представляє оновлену серію акумуляторних інструментів E-FORCE якраз до виставки пожежних бригад RETTmobil і провідною світовою виставці INTERSCHUTZ, яка відбудеться в 2020 році. Двома найважливішими поліпшеннями є новий привід з технологією перемикання і точку підключення для перетворення рятувальних пристроїв, прив’язаних до шлангу, на акумуляторні.

УПРАВЛІННЯ ШВИДКІСТЮ
Завдяки нещодавно розробленому перемикати клапану аварійна система завжди знаходиться в максимально можливому діапазоні швидкостей, порівнянному з автоматичною коробкою передач, яка завжди використовує оптимальну передачу. Це збільшує швидкість роботи як мінімум на 25%, в залежності від програми, а значить, рятувальні інструменти працюють ще швидше. Крім переключающего клапана, знову помітно збільшена базова швидкість нових інструментів E-FORCE3.

X-CHANGE
Нове покоління ризиків, розкидачів і комбінованих пристроїв для шлангів від WEBER RESCUE SYSTEMS можна в будь-який момент перетворити в пристрої E-FORCE3 на батарейках через нову точку підключення. Це означає більш гнучке прийняття рішень. Перетворення має бути виконано в сертифікованої майстерні WEBER RESCUE. Це означає: купите пристрій для шланга сьогодні і переходите на акумуляторну технологію завтра! Перетворення може бути виконано і в іншому напрямку, тобто з акумуляторної батареї на привід зі звичайним силовим агрегатом.

Подальші поліпшення серії E-FORCE:

  • Повертається на 360 ° і ручка, що складається з армованого скловолокном пластику займає мінімум місця при використанні і зберіганні. Ця пластикова ручка з оптимізованої поверхнею захоплення ізолює оператора навіть при напрузі до 1000 вольт.
  • Додаткове світлодіодне освітлення спереду і ззаду забезпечує рівномірне освітлення робочої зони • Всі елементи управління рятувальним обладнанням виділяються червоним кольором.
  • Нові ножиці і розширювачі серії E-FORCE доповнені широким асортиментом аксесуарів. Перевірена на практиці акумуляторна батарея на 28 В також підходить для великої лінійки електроінструментів MILWAUKEE. З ним можна працювати з шаблями, циркулярним і Лобзиковий пилами, ударними дрилями, викрутками і іншими акумуляторними інструментами.

Останні новини

НОВІ АКУМУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ E-FORCE 3
Лютий
27
2020

НОВІ АКУМУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ E-FORCE 3

WEBER RESCUE SYSTEMS представляє оновлену серію акумуляторних інструментів E-FORCE якраз до виставки пожежних бригад RETTmobil і провідною світовою виставці INTERSCHUTZ, яка відбудеться в 2020 році. Двома найважливішими поліпшеннями є новий привід з технологією перемикання і...