Главная / Про компанію

Про компанію

WEBER RESCUE SYSTEMS є провідним у світі інноваційним виробником високоякісних пристроїв для технічного рятування. Крім того, наша продукція використовується в багатьох інших сферах.

Окрім пожежно-рятувальних служб та служб цивільного захисту, серед наших замовників є військові та поліція. Наші пристрої також використовуються в найрізноманітніших галузях, наприклад, при демонтажі та утилізації обладнання.
Нові технології транспортних засобів та системи безпеки в транспортних засобах, які постійно оптимізуються, покращують захист пасажирів, але завжди створюють нові проблеми для рятувальників. Ми реагуємо на цю тенденцію за допомогою інноваційного та потужного рятувального обладнання, яке постійно оновлюється. Більше 40 років WEBER RESCUE SYSTEMS по всьому світу стоїть на стороні рішень для рятувальної галузі під час аварій, перевірених на практиці, та пропонує відповідні рятувальні пристрої майже для кожного сценарію застосування. Широкий асортимент приналежностей та інтернет-магазин із безліччю пристосувань, інструментів та гаджетів для прихильників доповнюють спектр.

Окрім нашої інноваційної продукції, частиною нашого спектру послуг також є підготовка та освіта фахівців-рятівників. Ми пропонуємо курси з перевірки та обслуговування наших пристроїв, а також технічні семінари на різні теми. Така освіта дозволяє нам завжди мати можливість негайно фіксувати побажання та потреби наших клієнтів та просувати наші розробки згідно з сучасною практикою.
Перехід на цифровий формат також стає все більш важливим серед рятувальних служб. У зв’язку з цим у 2019 році було створено RESCUE DIGITAL Systems GmbH. Мета – сприяти переходу організацій, що надають допомогу, на цифровий формат, і таким чином підтримувати людей, які зробили своїм завданням допомогу іншим. Разом з нашими замовниками у пожежній службі, службах технічної допомоги, поліції, військовій та промисловій галузях RESCUE DIGITAL розробляє індивідуальні та прості у користуванні програми та додатки у сферах сигналізації, адміністрування, запобігання аварій та рятувальних служб.
Ви можете дізнатися про безліч переваг наших систем на наших веб-сайтах або під час персональної презентації продукції на місці. Таким чином Ви можете самі переконатися, що стоїть за досвідом фірми WEBER HYDRAULIK GmbH.

Цінність

Стратегія

Клієнти