Главная / RescueDAYS

RescueDAYS

Міжнародні дні порятунку – це найбільше в світі навчальний захід з технічної підтримки рятувальників, яке проводиться раз на рік в різних місцях в Німеччині понад 15 років. WEBER RESCUE SYSTEMS також проводить RescueDAYS по всьому світу, в тому числі в Японії, Бразилії, Україні, Польщі, Австрії, Словенії та Португалії.

Нові автомобільні технології та Численні види транспортних засобів на вулицях завжди ставлять перед пожежним і рятувальним організаціями нові завдання. Щоб підготуватися до таких ситуацій, необхідно навчатися різними сценаріями аварій і отримувати знання про технології, що використовується. Навчання охоплює області порятунку автомобілів, вантажівок і автобусів. Під час днів порятунку учасники можуть вивчати нові методи порятунку і обмінюватися досвідом з учасниками з усього світу, тому що одна технічна допомога при аваріях не працює всюди.

Рятувальні ДНІ 2020 у Мюнхені

Міжнародні рятувальні Дні Мюнхен 2020 від WEBER RESCUE SYSTEMS Повинні були знову стати яскравою подією на сцені пожежогасіння. Вісімнадцятий виїзд цього успішного навчального заходу з технічного порятунку повинен був відбутися в цьому році з 14 по 17 жовтня на полігоні MAN Truck & Bus SE в Мюнхені. Підготовка до рятувальних днях за підтримки наших партнерів MAN і Мюнхенська пожежної служби триває вже кілька місяців.

На жаль, Пандемія COVID 19 також впливає на велика подія такого роду. За останні кілька тижнів ми розглянула різні сценарії і разом з нашими партнерами слідували Офіційним рекомендацій. Тепер ми прийшли до взаємно висновку про те, що усім учасникам сторонам краще скасувати програму rescueDAYS 2020. Це рішення сильно засмучує нас, але ми не видимих ​​альтернативи в Нинішній обставин.

Пріоритетом для нас і наших партнерів є здоров’я і безпеку учасників, співробітників і всіх інших залучених сторін. Хоча в даний час правила поступово пом’якшуються, ситуація залишається неясною, і невизначеність, що зберігається, на жаль, означає, що неможливо організувати великий міжнародний захід.

Ми впевнені, що прийняли правильне рішення, і сподіваємося, що всі залучені сторони зрозуміють. Будь-які учасники, які вже придбали квиток, природно, отримають повне повернення коштів. Ми зв’яжемося з цим учасниками в найближчі тижні, і ми просимо вас зрозуміти, що відшкодування займе деякий час.

Для того, щоб важливе питання навчання не стала повністю жертвою Пандемія в цьому році, ми в даний час працюємо з нашими партнерами над розробкою альтернативних концепцій. Ми заздалегідь поінформуємо вас про це.

RescueDAYS в Україні

З 18 по 22 червня 2019 на базі тренувальних полігону аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС в Рівному пройшли перші в Україні «Weber Rescue Days». З надзвичайною увагою всі присутні заходи «Weber Rescue Days» спостерігали за показовим майстер-класами в небезпечних ситуаціях, при надання першої домедичної допомоги постраждалим.

Протягом 4-х днів рятувальники ДСНС мали можливість удосконалити рівень своєї професійної підготовки по реагування в ДТП, оволоділи сучасними методами порятунку з впровадженням аварійно-рятувального обладнання ТМ Weber Rescue, вивчали конструкції новітньої автомобілів.

Приємно відзначити, що саме в перший день вчений 12 областей отримали нові аварійно-рятувальні автомобілі, які допоможуть врятувати найцінніше – людські життя, а також Приватне і державне майно.
Великим прикладом для наших рятувальників став досвід колег з-за кордону: Франції, Німеччини та Польщі, яким вони охоче поділилися з нашими хлопцями. У нас єдина мета – зменшити рівень смертності та травматизму в результаті ДТП.

«Weber Rescue Days 2019» – це масштабний захід 2019 року в Україні, яке буде проводиться на постійній основі.

Незважаючи на всі обставини, ми раді оголосити дату RescueDAYS 2021 тут і зараз:
Наступного року в Падерборні з 21 по 24 жовтня відбудеться найбільший в світі навчальний захід з технічної підтримки.